HSMest
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kõigile HSM fännidele.
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Vanessa Anne Hudgens
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby maolenmaarja Kolm Aug 11, 2010 10:22 pm

» Hinda eelmise signatuuri
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby maolenmaarja Laup Aug 07, 2010 11:04 pm

» Ankeet mida täita!!!
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby maolenmaarja Reede Aug 06, 2010 8:33 pm

» Tõlgime laulu
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby -FeelAlive- Kolm Okt 21, 2009 10:46 pm

» Mis vahepeal juhtund on :D.
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby stels Teis Okt 13, 2009 10:19 pm

» Mälestused ^^
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby LiisuMuso Püh Okt 11, 2009 11:30 pm

» Paljupaljuasjuu ! :D
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby LiisuMuso Laup Okt 10, 2009 4:10 pm

» CHAT, ikka see peab ka olema ju :'dd
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby LiisuMuso Reede Okt 09, 2009 8:37 pm

» Do I Live In Dream? 2osa.
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Emptyby LiisuMuso Teis Sept 22, 2009 11:52 pm

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 5 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 5 Külalist :: 1 Bot

Puudub

Rekordarv külastajaid(20) oli siin foorumil Esm Sept 25, 2023 3:14 am

 

 I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !

Go down 
4 posters
AutorTeade
LiisuMuso
Admin
LiisuMuso


Postituste arv : 184
Join date : 04/09/2009
Age : 27
Asukoht : Nicholase lokkides ! :)

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyReede Sept 04, 2009 9:26 pm

Nii, kuna jutt jäi eelmisesse foorumi ja ma mõtlesin, et teil ei ole vaja seda algust ju lugeda, niiet panene ainult viimase postitatud osa siis Very Happy Kui kellegil on soovi lugeda algusest, saada kiri ja ma saadan sulle osad pm.

Et siis , 8.osa : üsna varsti uus

Tüng. Tegelikult ta ainult kallistas mind. Kallistasin vastu, sest tean, et tal tulevad vahepeal sellised *tahan-kalli* momendid peale. Kui lõpuks kallistasime lõpetasime läksime sellest kapist välja. Jõudsime teiste juurde ja rääkisime loo ära. Teised naersid ja meie vaatasime ringi, et see turva enam ei tuleks. Nick oli vist ikka Stella palatis. Kell oli peagi 8.30 hommikul. Jätsime Nick'i, Stella, Allo ja Joe'ga hüvasti ja hakkasime Kevi vanemate juurde sõitma, et Annu tuua.
Kui sinna jõudsime, oli Annu meil vastas. Ta ütles, et vanaema tegi talle pannkooke. Vahetasime paar sõna Denise ja Pauliga ka ja läksime seejärel koju. Teepeal küsis Annu, mis juhtus. Kev vastas vaid: "Tädi Stella kukkus ükskord ja siis ta käsi läks katki ja tal pandi see kipsi." "Mis asi see kips on? Ja kas tal tulis siis käsi otsast ära või?" Turtastasime Keviga mõlemad ja ütlesin pisikesele: "Koolis õpid, misasi on kips. Ja ta käsi ei tulnud küljest. See on lihtsalt natuke katki." Annu jäi sellega rahule ja õlejäänud sõidu vältel, otsustasime, et lähme umbes 13.00 paiku poodidesse. Anabellil on riideid vaja. Ta kasvab meeletult ja kõik riided on väiksed juba. Jube!
Jõudsime koju. Kevin lukustas autouksed vätis minult käest kinni ja Annu sülle ja me läksime sisse. Meie läksime Keviniga sööma ja Annu läks elutuppa multikaid vaatama. Rääkisime Keviga söögilauas, mida Annul vaja oleks. Veel mõtesime, et mis saaks, kui meedia Stels'i rasedusest teada saaks?! Kev pakkus ikka nii imelikke variante välja, et mu silmad olid naerust märjad ja pool toitu oli laua peal ja laua all põrandal. Üks variant oli, et ajakirja peatoimetajad hakkavad lapsi tegema nüüd, et nad Stelsist maha ei jääks. Eino, normaalne?! Painin Kevini nõudega jamama ja läksin vahetasin Anabellil ja endal riided ära. Annu pani jalga sinsed teksad ja selga kollase t-särgi ja selle peale veel rohelise pusa. Endale panin kollased teksad ja sellise suure pusa, valge-sinise. Läksime alla ja Kev oli nõudega lõpetanud ja läks nüüd riietuma. Kui ta tagasi jõudis, nägin, et ta oli valinud mustad teksad ja valge t-särgi, mille peal teksatagi. Ta tegi mulle musi ja võttis Anabelli jälle sülle. Mul andis JÄLLE käe ja me liikusime taas autopoole, et poodidesse sõita.
Suure kaubamaja juurde jõudes, parkis Kevin auto ja pani prillid ja mütsi pähe, mis ta kaasa oli võtnud. Aitasin ka Anabelli autost välja ja me asusime kaubamajja sisse. Jõudes sisse, mõtlesime, et lähme kõigepealt 3. korrusele.
Jõudes peaaegu kõik poed läbi käi, oli meil kõik vajalik käes. Viisime riided kõik autosse ja läksime tagasi, et süüa osta. Jalutasime rõõmsalt poodi ja arutasime, mida õhtuks süüa teha. Vaidlesime ja vaidlesime, aga lõpuks jäi peale ikkagi pizza. Leidsin kõik vajaliku selle jaoks ja igast muud asja võtsime ka veel.
Lõpuks koju jõudes, olime rampväsinud. Otsustasime, et teeme homme hoopis ise pizzat ja täna tellime. Kevin tellis pizza ja mina läsin riideid vahetama. Võtsin Annu ka kaasa, et talle ka koduriided selga panna.
Uksekell. Nagu arvata oli, oli see pizzakuller. Vägagi tuttav pizzakuller.

_________________________________________

Kirjavead + tean, et sakib 🐷
Aga umbes pooletunni pärast uus võinii .


Viimati muutis seda LiisuMuso (Laup Okt 17, 2009 11:58 pm). Kokku muudetud 3 korda
Tagasi üles Go down
LiisuMuso
Admin
LiisuMuso


Postituste arv : 184
Join date : 04/09/2009
Age : 27
Asukoht : Nicholase lokkides ! :)

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyReede Sept 04, 2009 9:34 pm

Ma tean, topeltpost ! Aga ma ei saa uut osa muidu panna juu :/

Urrä , here we go, üheksas juba :O 🐷

______________________________

Pizzakuller ulatas meie tellitud kaks pizzat. Kevin maksis ja mina vahtisin ammulisui seda pizzakullerit. "Marios?" küsisin vaikselt. "Liisu? Tõesti sina või?" küsis ta vastu oma pilku, mis ennemes maas oli, kergitades. Kevin vaatas meid kahtlaselt, üks kulm üleval. "Kevin, see on mu vana koolivend. Siis kui ma veel Lustiveres käisin. Ta käis minust üks klass eespool, aga ta oli ka mu naaber, ületee," selgitasin Kevinile. Viimane tõmbas sellepeale rahulikuks ja lõi käe Mariose nina ette. Marios võttis selle vastu ja nii nad seal siis tutvusid. Üsnapea pidi aga Marios minema, ta on ikkagi parimas kohas pizzakuller. Jätsime temaga hüvasti ja läksime elutuppa.
"Ma pole teda sellest saadik näinud, kui ma siia kolisin. Ehk siis 5 aasat tagasi. No, mis mulje temas jäi?" küsisin, pilku Anabellilt Kevinile pöörates. "Ja, ta oli normaalne. Täitsa okei," oli Kevin kuidagi eemal. Sain aru, ta on armukade. "Kuule, ma saan aru ju. Ja muideks, ta ei meeldi mulle üldse. Ja ta on gei, vähemalt oli, siis kui ma teda viimast korda enne tänast nägin," rahustasin Kevvo maha, kuid see hakkas kohe tagasi ajama: "Ei, mis? Mis saa arvasid, et ma armukade või? Pffh, ise ka usud? Ei, kohe kindlasti mitte. Ma lähen toon köögist söögitarbed!" ja siis ta kadus. Muigasin ja hakkasin pizzakarpe avama. Kohe jõudis ka Kevin asjadega ja me lasime pizzal hea maitsta.
Söödud, läksin Annut pesema ja magama panema, sest homme on ikkagi lasteaiapäev. Homsest läheb ka Mariann lasteaeda ja Stels juba esimesele ultrahelile. Äge! Meie lähme Kevvoga minu tööjuurde, et ajad korda asjad, et ma saaks järgmisest nädalast jälle tööle minna. Ma töötan fotograafina. Kui ma Anabelli ootama hakkasin, läksin palgata puhkusele. Ja nüüd, 4 aasat hiljem, saan sinna tööle tagasi minna. Mu töökoht on mulle kindlustatud, sest juhatus väitis, et olen väga super töötaja. Igastahes, ma tahan tööle minna juba. Ma ei viitsi terve päev kodus kükitada. Poisid kaaluvad tõsiselt nö. come-back tuuri teha. Meil ei ole plikadega midagi selle vastu. Ega neil ka terve päev kodus kükitada pole vaja.
Kui Annu magama pandud, läksin ise pesema. Kevin olin juba pesemas jõudnud ära käi ja tšekkis nüüd oma e-maile. Kui pestud, läksin magamistuppa. Kuna Kevin oli minu poole seljaga, läksin ta taha ja panin käed ümber ta kaela. Ta keeras ümber, võttis mu pihast kinni ja suudles mind. Ohjuudas, seal läks asjaks, kogemata *wink-wink*
Hommikul tõusime kell 7.00. Jätsin Kevini magama ja läksin Anabelli äratama. Kuna lasteaed oli lähedal, otsustasin, et lähme täna jala. Panin Annu valmis ja kui ta ka söödud sai, hakkasime liikuma. Meil oli mingi 1 km. kõndida ainult. Õues oli suhteliselt soe, niiet mõnus oli jalutada.
Jõudsime lasteaaeda, saatsin Annu ära ja hakkasin tagasi liikuma. Poole tee peal helistas Kevin : "Ma jõuan varsti koju...me läksime jala!...umbes 5 minutit...kell 13.00 ... okei, sau!"
Jõudsin koju, Kevin oli juba vastas. Kallistasin, ja ütlesin et panen end valmis, siis võime minna. Vahetasin riided. Panin kollased teksad ja musta t-särgi. Panin juuksed punupatsi ja võtsin voodi pealt koti. Läksin alla ja hõikasin Kevinile, et olen valmis. Kevin tuli ja me läksime autosse. Palusin ja Kevin lasi mind rooli. Mul on load, btw. Mõtlesin, et peaks omale enda auto soetama.
Jõudsime mu töökoha juurde. Läksin sisse ja küsisin infolauast Mr. Glue'd. Meil kästi minna kolmandale korrusele, kus ta meid oma kabinetis vastu pidi võtma. Läksime lifti ja sõitsime kolmandale. Sinna jõudes, läksime Mr. Glue kabineti, mis oli vasakult 4 uks. Koputasime ja meile tulis seest vastust: "Sisse!" Läksime sisse, tervitasime üksteist ja rääkisime asjad ära.
Kui see läbi sai, oli kell juba 16.07. "Lähme võtame Annu ka lasteaiast ära, kui me sealt juba mööda sõidame," ütlesin Kevinile, kes sellepeale ainult noogutas ja suuna lasteaia juurde võttis.
Läksime sisse ja kohe jooksis Annu Kevini juurde. Jah, Kevin oli kaasa tulnud, sest täna oli teine kasvataja. Mingi 200 aastane mutike. Järsku läks lasteaia rühma uks lahti.


__________________________________

Kirjavead, me konws. Ja siis, sry, ma ei viitsinud porri kirjutada. Stella vähendagu oma porri isu kuskil mujal Very Happy *wink-wink*
Tagasi üles Go down
stels
Admin
stels


Postituste arv : 159
Join date : 15/08/2009
Age : 26

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyReede Sept 04, 2009 10:01 pm

Vähendangi Very Happy. btw vägaheaaa. Ma panen selle smaili ka kohe mida sul vaja läheb onjaa.
Tagasi üles Go down
https://selenagomezestonia.forum.co.ee
LiisuMuso
Admin
LiisuMuso


Postituste arv : 184
Join date : 04/09/2009
Age : 27
Asukoht : Nicholase lokkides ! :)

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyReede Sept 04, 2009 10:24 pm

Mhm :'dd mhm, midaiganes. ei usu.
Mhmm , Very Happy
Tagasi üles Go down
Kadri




Postituste arv : 5
Join date : 04/09/2009

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyPüh Sept 06, 2009 3:20 am

Okeei, see on 8-s osa. Kust ma eelmisi lugeda saan ?Very Happy
Tagasi üles Go down
LiisuMuso
Admin
LiisuMuso


Postituste arv : 184
Join date : 04/09/2009
Age : 27
Asukoht : Nicholase lokkides ! :)

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyPüh Sept 06, 2009 7:00 pm

ömn, ma saadan sulle eelmised osad postkasti Very Happy
Tagasi üles Go down
Kadri




Postituste arv : 5
Join date : 04/09/2009

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyPüh Sept 20, 2009 3:52 am

Oh. tänan. Smile
Tagasi üles Go down
LiisuMuso
Admin
LiisuMuso


Postituste arv : 184
Join date : 04/09/2009
Age : 27
Asukoht : Nicholase lokkides ! :)

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyPüh Sept 20, 2009 7:26 pm

Palun, ja btw, kas on mõtet edasi teha ? Kas keegi ka loeb seda ?
Tagasi üles Go down
stels
Admin
stels


Postituste arv : 159
Join date : 15/08/2009
Age : 26

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyPüh Sept 20, 2009 10:51 pm

Tee muidugi edasi, nii hea jutt ju (lll).
Tagasi üles Go down
https://selenagomezestonia.forum.co.ee
LiisuMuso
Admin
LiisuMuso


Postituste arv : 184
Join date : 04/09/2009
Age : 27
Asukoht : Nicholase lokkides ! :)

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyEsm Sept 21, 2009 12:40 am

Sry, kaua läks aega. See on mega lühike, ma tean. Ja õigekiri EI OLE kontrollitud.
Aga , here we go :

___________________________________________________________________

Sealt tulid sisse Allotar ja Joe. Õigus. Ma olin täitsa ära unustanud, et Mariann ka tänasest lasteaias käib. Me saime Mannu ja Anu kätte ja saatsime mehed neid riietama. Ise küsisime kasvatajalt, kuidas tänane päev möödus. "Väga hästi. Mariann kohanes hästi ja kõik oli super!" rääkis see kasvataja meile entusastmiga. "Võib-olla sellepärast, et ka Anabell käib siin," seletas ta edasi. Rääkisime veel veidi ja lahkusime. Kevin ja Joe olid ka pisikestega valmis, niiet saime minema minna. Jätsime lasteaaia ees teistega hüvasti ja liikusime ise koju. Kodus tuletas Annu mulle meelde, et pidin täna pizzat tegema. Vahetasin ruttu riided ja hakkasin kokkama. Vahepeal tuli Kevin, pani ühe tomativiilu pizzale, ise öeldes : "Siis saan öelda, et ma ka seda pizzat tegin!" Muigasin sellepeale ja andisn talle vastu näppe, sest ta tahtis mu shokolladi näppata. Ta andis mulle ühe musi, võttis veel shokolaadi ja kadus. Muigasin, jälle. Pain pizzale veel juustu peale ja torksin selle ahju. Kuulsin ülevalt mingit viisi. Ja üsnapea kuulsin ka Kevini häält. Ma arvan, et ta kirjutas uut lugu, sest sellist lugu küll olemas pole. Läksin elutuppa, kus valitses tühjus. Kehitasin õlgu ja istusin diivanile. Lülitasin teleri tööle. Panin MTV peale ja sealt tuli World War III . Isver , kuidas ma naersin siis. Siis lõppes ülevalt kitarrimäng ja Kevin müdises alla, Annu kannul. Ma hakkasin hullemini naerma ja siis tuli suur vetsukas peale. Jooksin vetsu, tegin omad asjad ära ja läksin rahulikult tagasi. Köögist andis ahi teada, et pizza on valmis. Võtsin siis suuna köögi poole ja sinna jõudes lülitasin ahju välja. Võtsin pajakindad ja tõstin pizza laua peale. Järsku läks silme eest mustaks. Kuulsin veel Kevini karjet : "Liisu!" ja Annu nuttu. Siis oli kõik.

_______________________________________________________________

Kommige siis ikka, muidu lõpetan :/
Tagasi üles Go down
stels
Admin
stels


Postituste arv : 159
Join date : 15/08/2009
Age : 26

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyEsm Sept 21, 2009 12:43 am

Heaa juuu. Kindlalt tee edasi, mulle niimeeldib.
Tagasi üles Go down
https://selenagomezestonia.forum.co.ee
-FeelAlive-

-FeelAlive-


Postituste arv : 196
Join date : 04/09/2009
Age : 24

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyEsm Sept 21, 2009 12:48 am

hea on , igastahes mulle meeldib .
Tagasi üles Go down
LiisuMuso
Admin
LiisuMuso


Postituste arv : 184
Join date : 04/09/2009
Age : 27
Asukoht : Nicholase lokkides ! :)

I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! EmptyEsm Sept 21, 2009 12:49 am

Okei, ei usu Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty
PostitaminePealkiri: Re: I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !   I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE ! Empty

Tagasi üles Go down
 
I Thought I Lost You [10.osa] VIIIMANE !
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
HSMest :: MEELELAHUTUS :: Omalooming-
Hüppa: